Volkswagen Polo 1.2 TDI 55KW (75KS)
Cena od: 13946€
Slike Gde kupiti| Trendline | 13,946€ |
|---|---|
| Comfortline | 14,505€ |
| Tip karoserije: | Hečbek, 5 vrata |
|---|---|
| Gorivo: | Dizel |
| Zapremina motora: | 1199 cm3 |
| Snaga motora: | 55KW/75KS
@4200 o/min |
| Obrtni moment: | 180Nm @2000 o/min |
| Menjač: | Manuelni |
| Maksimalna brzina: | 170 km/h |
|---|---|
| Ubrzanje 0-100km/h: | 13.9 sec |
| Potrošnja: | 3.3/4.6 l/100km |
| Dužina: | 3970 mm |
|---|---|
| Širina: | 1682 mm |
| Visina: | 1485 mm |
| Međuosovinsko rastojanje: |
2470 mm |
| Masa vozila: | 1032 kg |
| Zapremina prtljažnika: | 280 l |
| Zapremina rezervoara: | 45 l |
Ovo je mobilna verzija sajta MojNoviAuto.com. Posetite glavni sajt za potpunije informacije.