Volkswagen Golf VI 1.6 TDI DSG7 77 KW (105 KS)
Cena od: 21086€
Slike Gde kupiti| Trendline | 21,086€ |
|---|---|
| Comfortline | 22,399€ |
| Tip karoserije: | Hečbek, 5 vrata |
|---|---|
| Gorivo: | Dizel |
| Zapremina motora: | 1598 cm3 |
| Snaga motora: | 77KW/105KS
@4400 o/min |
| Obrtni moment: | 250Nm @1500 o/min |
| Menjač: | Automatski |
| Maksimalna brzina: | 189 km/h |
|---|---|
| Ubrzanje 0-100km/h: | 11.2 sec |
| Potrošnja: | 4.2/5.6 l/100km |
| Dužina: | 4199 mm |
|---|---|
| Širina: | 1779 mm |
| Visina: | 1479 mm |
| Međuosovinsko rastojanje: |
2578 mm |
| Masa vozila: | 1237 kg |
| Zapremina prtljažnika: | 350 l |
| Zapremina rezervoara: | 55 l |
Ovo je mobilna verzija sajta MojNoviAuto.com. Posetite glavni sajt za potpunije informacije.