Volkswagen Golf VI 1.6 TDI 66 KW (90 KS)
Cena od: 18067€
Slike Gde kupiti| Trendline | 18,067€ |
|---|
| Tip karoserije: | Hečbek, 5 vrata |
|---|---|
| Gorivo: | Dizel |
| Zapremina motora: | 1598 cm3 |
| Snaga motora: | 66KW/90KS
@4200 o/min |
| Obrtni moment: | 230Nm @1800 o/min |
| Menjač: | Manuelni |
| Maksimalna brzina: | 178 km/h |
|---|---|
| Ubrzanje 0-100km/h: | 12.9 sec |
| Potrošnja: | 3.8/5.7 l/100km |
| Dužina: | 4199 mm |
|---|---|
| Širina: | 1779 mm |
| Visina: | 1479 mm |
| Međuosovinsko rastojanje: |
2578 mm |
| Masa vozila: | 1214 kg |
| Zapremina prtljažnika: | 350 l |
| Zapremina rezervoara: | 55 l |
Ovo je mobilna verzija sajta MojNoviAuto.com. Posetite glavni sajt za potpunije informacije.