Chrysler 300C 3.0 CRD Aut.
Cena od: 45960€
Slike Gde kupiti| Base | 45,960€ |
|---|
| Tip karoserije: | Limuzina, 4 vrata |
|---|---|
| Gorivo: | Dizel |
| Zapremina motora: | 2987 cm3 |
| Snaga motora: | 160KW/218KS
@3800 o/min |
| Obrtni moment: | 510Nm @1600 o/min |
| Menjač: | Sekvencijalni |
| Maksimalna brzina: | 230 km/h |
|---|---|
| Ubrzanje 0-100km/h: | 7.6 sec |
| Potrošnja: | 6.7/11.1 l/100km |
| Dužina: | 5015 mm |
|---|---|
| Širina: | 1880 mm |
| Visina: | 1483 mm |
| Međuosovinsko rastojanje: |
3048 mm |
| Masa vozila: | 1810 kg |
| Zapremina prtljažnika: | 504 l |
| Zapremina rezervoara: | 68 l |
Ovo je mobilna verzija sajta MojNoviAuto.com. Posetite glavni sajt za potpunije informacije.