Toyota Corolla 1.33 Dual VVT-i
Cena od: 16580€
Slike Gde kupiti| Terra | 16,580€ |
|---|---|
| Luna | 18,020€ |
| Tip karoserije: | Limuzina, 4 vrata |
|---|---|
| Gorivo: | Benzin |
| Zapremina motora: | 3129 cm3 |
| Snaga motora: | 74KW/101KS
@6000 o/min |
| Obrtni moment: | 132Nm @3800 o/min |
| Menjač: | Manuelni |
| Maksimalna brzina: | 180 km/h |
|---|---|
| Ubrzanje 0-100km/h: | 13.1 sec |
| Potrošnja: | 4.9/7.1 l/100km |
| Dužina: | 4540 mm |
|---|---|
| Širina: | 1760 mm |
| Visina: | 1470 mm |
| Međuosovinsko rastojanje: |
2600 mm |
| Masa vozila: | 1200 kg |
| Zapremina prtljažnika: | 450 l |
| Zapremina rezervoara: | 55 l |
Ovo je mobilna verzija sajta MojNoviAuto.com. Posetite glavni sajt za potpunije informacije.