Honda Civic Sedan 1.3 IMA
Cena od: 24900€
Slike Gde kupiti| HYBRID | 24,900€ |
|---|
| Tip karoserije: | Limuzina, 4 vrata |
|---|---|
| Gorivo: | Hibrid |
| Zapremina motora: | 1339 cm3 |
| Snaga motora: | 70KW/95KS
@6000 o/min |
| Obrtni moment: | 123Nm @4600 o/min |
| Menjač: | CVT |
| Maksimalna brzina: | 185 km/h |
|---|---|
| Ubrzanje 0-100km/h: | 12.1 sec |
| Potrošnja: | 4.3/5.2 l/100km |
| Dužina: | 4545 mm |
|---|---|
| Širina: | 1750 mm |
| Visina: | 1430 mm |
| Međuosovinsko rastojanje: |
2700 mm |
| Masa vozila: | 1268 kg |
| Zapremina prtljažnika: | 350 l |
| Zapremina rezervoara: | 50 l |
Ovo je mobilna verzija sajta MojNoviAuto.com. Posetite glavni sajt za potpunije informacije.