Volkswagen Polo 1.2 70KS
Cena od: 11226€
Slike Gde kupiti| Trendline | 11,226€ |
|---|---|
| Comfortline | 11,774€ |
| Tip karoserije: | Hečbek, 5 vrata |
|---|---|
| Gorivo: | Benzin |
| Zapremina motora: | 1198 cm3 |
| Snaga motora: | 51KW/70KS
@5400 o/min |
| Obrtni moment: | 112Nm @3000 o/min |
| Menjač: | Manuelni |
| Maksimalna brzina: | 165 km/h |
|---|---|
| Ubrzanje 0-100km/h: | 14.1 sec |
| Potrošnja: | 4.5/7.3 l/100km |
| Dužina: | 3970 mm |
|---|---|
| Širina: | 1682 mm |
| Visina: | 1485 mm |
| Međuosovinsko rastojanje: |
2470 mm |
| Masa vozila: | 967 kg |
| Zapremina prtljažnika: | 280 l |
| Zapremina rezervoara: | 45 l |
Ovo je mobilna verzija sajta MojNoviAuto.com. Posetite glavni sajt za potpunije informacije.