Hyundai F/L Santa Fe 2.2 CRDi VGT GLS 4WD 5s 6M/T
Cena od: 29990€
Slike Gde kupiti| Gold+ | 29,990€ |
|---|---|
| Platinum + | 31,990€ |
| Diamond + | 34,590€ |
| Tip karoserije: | SUV, 5 vrata |
|---|---|
| Gorivo: | Dizel |
| Zapremina motora: | 2199 cm3 |
| Snaga motora: | 145KW/197KS
@3800 o/min |
| Obrtni moment: | 422Nm @1800 o/min |
| Menjač: | Manuelni |
| Maksimalna brzina: | 190 km/h |
|---|---|
| Ubrzanje 0-100km/h: | 9.8 sec |
| Potrošnja: | 5.5/8.8 l/100km |
| Dužina: | 4660 mm |
|---|---|
| Širina: | 1890 mm |
| Visina: | 1725 mm |
| Međuosovinsko rastojanje: |
2700 mm |
| Masa vozila: | 1815 kg |
| Zapremina prtljažnika: | 528 l |
| Zapremina rezervoara: | 75 l |
Ovo je mobilna verzija sajta MojNoviAuto.com. Posetite glavni sajt za potpunije informacije.