BMW X5 M X5 xDrive M50d
Cena od: 102990€
Slike Gde kupiti| Base | 102,990€ |
|---|
| Tip karoserije: | SUV, 5 vrata |
|---|---|
| Gorivo: | Dizel |
| Zapremina motora: | 2993 cm3 |
| Snaga motora: | 280KW/381KS
@4000 o/min |
| Obrtni moment: | 740Nm @2000 o/min |
| Menjač: | Automatski |
| Maksimalna brzina: | 250 km/h |
|---|---|
| Ubrzanje 0-100km/h: | 5.4 sec |
| Potrošnja: | 6.8/8.8 l/100km |
| Dužina: | 4857 mm |
|---|---|
| Širina: | 2010 mm |
| Visina: | 1766 mm |
| Međuosovinsko rastojanje: |
2933 mm |
| Masa vozila: | 2125 kg |
| Zapremina prtljažnika: | - |
| Zapremina rezervoara: | 85 l |
Ovo je mobilna verzija sajta MojNoviAuto.com. Posetite glavni sajt za potpunije informacije.