Opel Meriva 1.7 CDTI 74 kW/100 KS 5MT
Cena od: 17638€
Slike Gde kupiti| Enjoy | 17,638€ |
|---|---|
| Cosmo | 18,552€ |
| Tip karoserije: | Miniven, 5 vrata |
|---|---|
| Gorivo: | Dizel |
| Zapremina motora: | 1686 cm3 |
| Snaga motora: | 74KW/100KS
@4400 o/min |
| Obrtni moment: | 240Nm @2300 o/min |
| Menjač: | Manuelni |
| Maksimalna brzina: | 178 km/h |
|---|---|
| Ubrzanje 0-100km/h: | 13.4 sec |
| Potrošnja: | 4.4/6.6 l/100km |
| Dužina: | 4052 mm |
|---|---|
| Širina: | 1694 mm |
| Visina: | 1624 mm |
| Međuosovinsko rastojanje: |
2630 mm |
| Masa vozila: | 1293 kg |
| Zapremina prtljažnika: | 415 l |
| Zapremina rezervoara: | 52 l |
Ovo je mobilna verzija sajta MojNoviAuto.com. Posetite glavni sajt za potpunije informacije.