Opel Meriva 1.4 TWINPORT 66 kW/90 KS 5MT
Cena od: 13499€
Slike Gde kupiti| Essentia | 13,499€ |
|---|---|
| Enjoy | 15,163€ |
| Cosmo | 16,077€ |
| Tip karoserije: | Miniven, 5 vrata |
|---|---|
| Gorivo: | Benzin |
| Zapremina motora: | 1364 cm3 |
| Snaga motora: | 66KW/90KS
@5600 o/min |
| Obrtni moment: | 125Nm @4000 o/min |
| Menjač: | Manuelni |
| Maksimalna brzina: | 168 km/h |
|---|---|
| Ubrzanje 0-100km/h: | 13.8 sec |
| Potrošnja: | 5.3/8.3 l/100km |
| Dužina: | 4052 mm |
|---|---|
| Širina: | 1694 mm |
| Visina: | 1624 mm |
| Međuosovinsko rastojanje: |
2630 mm |
| Masa vozila: | 1230 kg |
| Zapremina prtljažnika: | 415 l |
| Zapremina rezervoara: | 52 l |
Ovo je mobilna verzija sajta MojNoviAuto.com. Posetite glavni sajt za potpunije informacije.