Renault Scenic 1.6 16V 110 Ks
Cena od: 15667€
Slike Gde kupiti| Authentique | 15,667€ |
|---|---|
| Expression | 17,021€ |
| Dynamique | 18,022€ |
| Tip karoserije: | Miniven, 5 vrata |
|---|---|
| Gorivo: | Benzin |
| Zapremina motora: | 1598 cm3 |
| Snaga motora: | 81KW/110KS
@6000 o/min |
| Obrtni moment: | 151Nm @4250 o/min |
| Menjač: | Manuelni |
| Maksimalna brzina: | 190 km/h |
|---|---|
| Ubrzanje 0-100km/h: | 11.7 sec |
| Potrošnja: | 5.9/9.5 l/100km |
| Dužina: | 4366 mm |
|---|---|
| Širina: | 1845 mm |
| Visina: | 1640 mm |
| Međuosovinsko rastojanje: |
2702 mm |
| Masa vozila: | 1295 kg |
| Zapremina prtljažnika: | - |
| Zapremina rezervoara: | 60 l |
Ovo je mobilna verzija sajta MojNoviAuto.com. Posetite glavni sajt za potpunije informacije.