Honda Jazz 1.4 PE i-VTEC
Cena od: 14600€
Slike Gde kupiti| LS | 14,600€ |
|---|---|
| ESH | 15,200€ |
| EXH | 15,900€ |
| Tip karoserije: | Hečbek, 5 vrata |
|---|---|
| Gorivo: | Benzin |
| Zapremina motora: | 1339 cm3 |
| Snaga motora: | 73KW/100KS
@6000 o/min |
| Obrtni moment: | 127Nm @4800 o/min |
| Menjač: | Manuelni |
| Maksimalna brzina: | 182 km/h |
|---|---|
| Ubrzanje 0-100km/h: | 11.4 sec |
| Potrošnja: | 4.7/6.5 l/100km |
| Dužina: | 3900 mm |
|---|---|
| Širina: | 1695 mm |
| Visina: | 1525 mm |
| Međuosovinsko rastojanje: |
2495 mm |
| Masa vozila: | 1022 kg |
| Zapremina prtljažnika: | 399 l |
| Zapremina rezervoara: | 42 l |
Ovo je mobilna verzija sajta MojNoviAuto.com. Posetite glavni sajt za potpunije informacije.