Honda Jazz 1.2 PE i-VTEC
Cena od: 13900€
Slike Gde kupiti| LS | 13,900€ |
|---|
| Tip karoserije: | Hečbek, 5 vrata |
|---|---|
| Gorivo: | Benzin |
| Zapremina motora: | 1198 cm3 |
| Snaga motora: | 66KW/90KS
@6000 o/min |
| Obrtni moment: | 114Nm @4900 o/min |
| Menjač: | Manuelni |
| Maksimalna brzina: | 177 km/h |
|---|---|
| Ubrzanje 0-100km/h: | 12.6 sec |
| Potrošnja: | 4.5/6.5 l/100km |
| Dužina: | 3900 mm |
|---|---|
| Širina: | 1695 mm |
| Visina: | 1525 mm |
| Međuosovinsko rastojanje: |
2495 mm |
| Masa vozila: | 1022 kg |
| Zapremina prtljažnika: | 346 l |
| Zapremina rezervoara: | 42 l |
Ovo je mobilna verzija sajta MojNoviAuto.com. Posetite glavni sajt za potpunije informacije.