Skoda Octavia Combi Tour 1.6 MPI 75 kW/102 ks 5G
Cena od: 13499€
Slike Gde kupiti| Base | 13,499€ |
|---|
| Tip karoserije: | Karavan, 5 vrata |
|---|---|
| Gorivo: | Benzin |
| Zapremina motora: | 1595 cm3 |
| Snaga motora: | 75KW/102KS
@5600 o/min |
| Obrtni moment: | 148Nm @3800 o/min |
| Menjač: | CVT |
| Maksimalna brzina: | 188 km/h |
|---|---|
| Ubrzanje 0-100km/h: | 12.4 sec |
| Potrošnja: | 5.7/9.8 l/100km |
| Dužina: | 4572 mm |
|---|---|
| Širina: | 1769 mm |
| Visina: | 1468 mm |
| Međuosovinsko rastojanje: |
2578 mm |
| Masa vozila: | 1270 kg |
| Zapremina prtljažnika: | 580 l |
| Zapremina rezervoara: | 55 l |
Ovo je mobilna verzija sajta MojNoviAuto.com. Posetite glavni sajt za potpunije informacije.