Volkswagen Polo 1.6 TDI 66KW (90KS)
Cena od: 14980€
Slike Gde kupiti| Comfortline | 14,980€ |
|---|---|
| Highline | 15,809€ |
| Tip karoserije: | Hečbek, 5 vrata |
|---|---|
| Gorivo: | Dizel |
| Zapremina motora: | 1598 cm3 |
| Snaga motora: | 66KW/90KS
@4000 o/min |
| Obrtni moment: | 230Nm @1500 o/min |
| Menjač: | Manuelni |
| Maksimalna brzina: | 180 km/h |
|---|---|
| Ubrzanje 0-100km/h: | 11.5 sec |
| Potrošnja: | 3.6/5.1 l/100km |
| Dužina: | 3970 mm |
|---|---|
| Širina: | 1682 mm |
| Visina: | 1485 mm |
| Međuosovinsko rastojanje: |
2470 mm |
| Masa vozila: | 1057 kg |
| Zapremina prtljažnika: | 280 l |
| Zapremina rezervoara: | 45 l |
Ovo je mobilna verzija sajta MojNoviAuto.com. Posetite glavni sajt za potpunije informacije.