Volkswagen Polo 1.4 DSG 63KW (85KS)
Cena od: 13911€
Slike Gde kupiti| Comfortline | 13,911€ |
|---|
| Tip karoserije: | Hečbek, 5 vrata |
|---|---|
| Gorivo: | Benzin |
| Zapremina motora: | 1390 cm3 |
| Snaga motora: | 63KW/85KS
@5000 o/min |
| Obrtni moment: | 132Nm @3800 o/min |
| Menjač: | Automatski |
| Maksimalna brzina: | 177 km/h |
|---|---|
| Ubrzanje 0-100km/h: | 11.9 sec |
| Potrošnja: | 4.7/7.7 l/100km |
| Dužina: | 3970 mm |
|---|---|
| Širina: | 1682 mm |
| Visina: | 1485 mm |
| Međuosovinsko rastojanje: |
2470 mm |
| Masa vozila: | 1004 kg |
| Zapremina prtljažnika: | 280 l |
| Zapremina rezervoara: | 45 l |
Ovo je mobilna verzija sajta MojNoviAuto.com. Posetite glavni sajt za potpunije informacije.