Volkswagen Golf VI 1.4 TSI DSG 118KW (160KS)
Cena od: 23051€
Slike Gde kupiti| Highline | 23,051€ |
|---|
| Tip karoserije: | Hečbek, 5 vrata |
|---|---|
| Gorivo: | Benzin |
| Zapremina motora: | 1390 cm3 |
| Snaga motora: | 118KW/160KS
@5800 o/min |
| Obrtni moment: | 240Nm @2000 o/min |
| Menjač: | Automatski |
| Maksimalna brzina: | 220 km/h |
|---|---|
| Ubrzanje 0-100km/h: | 8.0 sec |
| Potrošnja: | 5.2/7.5 l/100km |
| Dužina: | 4199 mm |
|---|---|
| Širina: | 1779 mm |
| Visina: | 1479 mm |
| Međuosovinsko rastojanje: |
2578 mm |
| Masa vozila: | 1261 kg |
| Zapremina prtljažnika: | 350 l |
| Zapremina rezervoara: | 55 l |
Ovo je mobilna verzija sajta MojNoviAuto.com. Posetite glavni sajt za potpunije informacije.