Volkswagen Golf VI 2.0 TDI DSG 103KW (140KS)
Cena od: 23757€
Slike Gde kupiti| Comfortline | 23,757€ |
|---|---|
| Highline | 24,633€ |
| Tip karoserije: | Hečbek, 5 vrata |
|---|---|
| Gorivo: | Dizel |
| Zapremina motora: | 1968 cm3 |
| Snaga motora: | 103KW/140KS
@4200 o/min |
| Obrtni moment: | 320Nm @1750 o/min |
| Menjač: | Automatski |
| Maksimalna brzina: | 207 km/h |
|---|---|
| Ubrzanje 0-100km/h: | 9.3 sec |
| Potrošnja: | 4.5/6.7 l/100km |
| Dužina: | 4199 mm |
|---|---|
| Širina: | 1779 mm |
| Visina: | 1479 mm |
| Međuosovinsko rastojanje: |
2578 mm |
| Masa vozila: | 1272 kg |
| Zapremina prtljažnika: | 350 l |
| Zapremina rezervoara: | 55 l |
Ovo je mobilna verzija sajta MojNoviAuto.com. Posetite glavni sajt za potpunije informacije.