Volkswagen Golf VI 2.0 TDI 103KW (140KS)
Cena od: 21495€
Slike Gde kupiti| Comfortline | 21,495€ |
|---|---|
| Highline | 22,373€ |
| Tip karoserije: | Hečbek, 5 vrata |
|---|---|
| Gorivo: | Dizel |
| Zapremina motora: | 1968 cm3 |
| Snaga motora: | 103KW/140KS
@4200 o/min |
| Obrtni moment: | 320Nm @1750 o/min |
| Menjač: | Manuelni |
| Maksimalna brzina: | 209 km/h |
|---|---|
| Ubrzanje 0-100km/h: | 9.3 sec |
| Potrošnja: | 4.1/6.1 l/100km |
| Dužina: | 4199 mm |
|---|---|
| Širina: | 1779 mm |
| Visina: | 1479 mm |
| Međuosovinsko rastojanje: |
2578 mm |
| Masa vozila: | 1251 kg |
| Zapremina prtljažnika: | 350 l |
| Zapremina rezervoara: | 55 l |
Ovo je mobilna verzija sajta MojNoviAuto.com. Posetite glavni sajt za potpunije informacije.