Audi A4 Avant 2.0 TDI quattro 170KS
Cena od: 34665€
Slike Gde kupiti| Base | 34,665€ |
|---|
| Tip karoserije: | Karavan, 5 vrata |
|---|---|
| Gorivo: | Dizel |
| Zapremina motora: | 1968 cm3 |
| Snaga motora: | 125KW/170KS
@4200 o/min |
| Obrtni moment: | 350Nm @1750 o/min |
| Menjač: | Manuelni |
| Maksimalna brzina: | 220 km/h |
|---|---|
| Ubrzanje 0-100km/h: | 8.6 sec |
| Potrošnja: | 5.1/7.1 l/100km |
| Dužina: | 4703 mm |
|---|---|
| Širina: | 1826 mm |
| Visina: | 1436 mm |
| Međuosovinsko rastojanje: |
2808 mm |
| Masa vozila: | 1600 kg |
| Zapremina prtljažnika: | 490 l |
| Zapremina rezervoara: | 65 l |
Ovo je mobilna verzija sajta MojNoviAuto.com. Posetite glavni sajt za potpunije informacije.