Audi A4 Avant 3.2 FSI quattro 265KS
Cena od: 45375€
Slike Gde kupiti| Base | 45,375€ |
|---|
| Tip karoserije: | Karavan, 5 vrata |
|---|---|
| Gorivo: | Benzin |
| Zapremina motora: | 3197 cm3 |
| Snaga motora: | 195KW/265KS
@6500 o/min |
| Obrtni moment: | 330Nm @3000 o/min |
| Menjač: | Manuelni |
| Maksimalna brzina: | 250 km/h |
|---|---|
| Ubrzanje 0-100km/h: | 6.4 sec |
| Potrošnja: | 6.8/13.0 l/100km |
| Dužina: | 4703 mm |
|---|---|
| Širina: | 1826 mm |
| Visina: | 1436 mm |
| Međuosovinsko rastojanje: |
2808 mm |
| Masa vozila: | 1630 kg |
| Zapremina prtljažnika: | 490 l |
| Zapremina rezervoara: | 65 l |
Ovo je mobilna verzija sajta MojNoviAuto.com. Posetite glavni sajt za potpunije informacije.