Audi A4 Avant 2.0 TFSI multitronic 180KS
Cena od: 36063€
Slike Gde kupiti| Base | 36,063€ |
|---|
| Tip karoserije: | Karavan, 5 vrata |
|---|---|
| Gorivo: | Benzin |
| Zapremina motora: | 1984 cm3 |
| Snaga motora: | 132KW/180KS
@4000 o/min |
| Obrtni moment: | 320Nm @1500 o/min |
| Menjač: | CVT |
| Maksimalna brzina: | 218 km/h |
|---|---|
| Ubrzanje 0-100km/h: | 8.6 sec |
| Potrošnja: | 5.9/9.8 l/100km |
| Dužina: | 4703 mm |
|---|---|
| Širina: | 1826 mm |
| Visina: | 1436 mm |
| Međuosovinsko rastojanje: |
2808 mm |
| Masa vozila: | 1525 kg |
| Zapremina prtljažnika: | 490 l |
| Zapremina rezervoara: | 65 l |
Ovo je mobilna verzija sajta MojNoviAuto.com. Posetite glavni sajt za potpunije informacije.