Mercedes-Benz S Klasa S65 AMG L
Cena od: 248112€
Slike Gde kupiti| Base | 248,112€ |
|---|
| Tip karoserije: | Limuzina, 4 vrata |
|---|---|
| Gorivo: | Benzin |
| Zapremina motora: | 5980 cm3 |
| Snaga motora: | 463KW/630KS
@4600 o/min |
| Obrtni moment: | 1000Nm @2300 o/min |
| Menjač: | Sekvencijalni |
| Maksimalna brzina: | 250 km/h |
|---|---|
| Ubrzanje 0-100km/h: | 4.4 sec |
| Potrošnja: | 9.9/21.8 l/100km |
| Dužina: | 5226 mm |
|---|---|
| Širina: | 1871 mm |
| Visina: | 1485 mm |
| Međuosovinsko rastojanje: |
3165 mm |
| Masa vozila: | 2175 kg |
| Zapremina prtljažnika: | 560 l |
| Zapremina rezervoara: | 90 l |
Ovo je mobilna verzija sajta MojNoviAuto.com. Posetite glavni sajt za potpunije informacije.