Mercedes-Benz S Klasa S500 L
Cena od: 114192€
Slike Gde kupiti| Base | 114,192€ |
|---|
| Tip karoserije: | Limuzina, 4 vrata |
|---|---|
| Gorivo: | Benzin |
| Zapremina motora: | 5461 cm3 |
| Snaga motora: | 285KW/388KS
@6000 o/min |
| Obrtni moment: | 530Nm @2800 o/min |
| Menjač: | Sekvencijalni |
| Maksimalna brzina: | 250 km/h |
|---|---|
| Ubrzanje 0-100km/h: | 5.4 sec |
| Potrošnja: | 8.0/16.6 l/100km |
| Dužina: | 5226 mm |
|---|---|
| Širina: | 1871 mm |
| Visina: | 1485 mm |
| Međuosovinsko rastojanje: |
3165 mm |
| Masa vozila: | 1915 kg |
| Zapremina prtljažnika: | 560 l |
| Zapremina rezervoara: | 90 l |
Ovo je mobilna verzija sajta MojNoviAuto.com. Posetite glavni sajt za potpunije informacije.