Mercedes-Benz S Klasa S350 CDI
Cena od: 80452€
Slike Gde kupiti| Base | 80,452€ |
|---|
| Tip karoserije: | Limuzina, 4 vrata |
|---|---|
| Gorivo: | Dizel |
| Zapremina motora: | 2987 cm3 |
| Snaga motora: | 190KW/258KS
@3600 o/min |
| Obrtni moment: | 620Nm @1600 o/min |
| Menjač: | Sekvencijalni |
| Maksimalna brzina: | 250 km/h |
|---|---|
| Ubrzanje 0-100km/h: | 7.1 sec |
| Potrošnja: | 5.3/9.3 l/100km |
| Dužina: | 5096 mm |
|---|---|
| Širina: | 1871 mm |
| Visina: | 1485 mm |
| Međuosovinsko rastojanje: |
3035 mm |
| Masa vozila: | 1895 kg |
| Zapremina prtljažnika: | 560 l |
| Zapremina rezervoara: | 90 l |
Ovo je mobilna verzija sajta MojNoviAuto.com. Posetite glavni sajt za potpunije informacije.