BMW X6 M X6 M
Cena od: 132990€
Slike Gde kupiti| Base | 132,990€ |
|---|
| Tip karoserije: | SUV, 5 vrata |
|---|---|
| Gorivo: | Benzin |
| Zapremina motora: | 4395 cm3 |
| Snaga motora: | 408KW/555KS
@6000 o/min |
| Obrtni moment: | 680Nm @1500 o/min |
| Menjač: | Sekvencijalni |
| Maksimalna brzina: | 250 km/h |
|---|---|
| Ubrzanje 0-100km/h: | 4.7 sec |
| Potrošnja: | 10.8/19.3 l/100km |
| Dužina: | 4877 mm |
|---|---|
| Širina: | 1983 mm |
| Visina: | 1684 mm |
| Međuosovinsko rastojanje: |
2933 mm |
| Masa vozila: | 2280 kg |
| Zapremina prtljažnika: | 570 l |
| Zapremina rezervoara: | 85 l |
Ovo je mobilna verzija sajta MojNoviAuto.com. Posetite glavni sajt za potpunije informacije.