Chery Ego 1.3 MT
Cena od: 7190€
Slike Gde kupiti| Luxury | 7,690€ |
|---|---|
| Standard | 7,190€ |
| Tip karoserije: | Hečbek, 5 vrata |
|---|---|
| Gorivo: | Benzin |
| Zapremina motora: | 1297 cm3 |
| Snaga motora: | 62KW/84KS |
| Obrtni moment: | 114Nm @3500-4500 o/min |
| Menjač: | Manuelni |
| Maksimalna brzina: | 156 km/h |
|---|---|
| Ubrzanje 0-100km/h: | 12 sec |
| Potrošnja: | 4.8/7.5 l/100km |
| Dužina: | 3700 mm |
|---|---|
| Širina: | 1578 mm |
| Visina: | 1527 mm |
| Međuosovinsko rastojanje: |
2390 mm |
| Masa vozila: | - |
| Zapremina prtljažnika: | - |
| Zapremina rezervoara: | 43 l |
Ovo je mobilna verzija sajta MojNoviAuto.com. Posetite glavni sajt za potpunije informacije.